Aký materiál je najlepší na moju strechu? Betón, plech, pálená škridla? Z čoho postaviť dom? Aké sú výhody tehly, v čom je lepší pórobetón? Oplatí sa nízkoenergetický dom? Vrátia sa investície do slnečných kolektorov? Čím je najlepšie zatepliť dom? Kde nájdete odpovede na tieto otázky? U výrobcov stavebných materiálov alebo v časopisoch? Príďte sa poradiť k nám. Našich zamestnancov školíme nielen my, ale aj rôzni navzájom si konkurujúci výrobcovia. Takže poznáme rôzne pohľady na veci.

Miroslav Méry, vedúci obchodu a marketingu

 

V oblasti stavebníctva pracuje viac ako 15 rokov.
Zodpovedá za: styk so zákazníkmi, objednávky, cenové kalkulácie, dopravu – to znamená celý proces od prvotného kontaktu so zákazníkom až po dovezenie materiálu na stavbu a s tým súvisiacu koordináciu dopravy má na starosti hrubú stavbu. Je zodpovedný za chod celých stavebnín.

E-mail: stavmix@stavmix.sk, mobil: 0903410206

Peter Bergendi – vedúci prevádzky v Modre

 

V oblasti stavebníctva pracuje 8 rokov. Je zodpovedný za chod celých stavebnín.
Zodpovedá za: faktúry, objednávky, cenové kalkulácie, dopravu materiálu, celkovú starostlivosť o zákazníkov, technické poradenstvo.

E-mail: modra@stavmix.sk, mobil: 0902199724

Ingrid Škerková, vedúca predaja

 

V oblasti predaja stavebnín pracuje viac ako 10 rokov. Vyštudovala strednú odbornú školu. Zodpovedá za: poradenstvo – pomoc pri predaji, celkovú starostlivosť o zákazníkov má na starosti interiérové a exteriérové dlažby.

E-mail: odbyt@stavmix.sk, mobil:  0903616955

Patrik Malíšek, technický poradca

Zodpovedá za: technické poradenstvo, kontakt so zákazníkom, čiastočne úlohy obchodného zástupcu, má na starosti strešné materiály.

E-mail: obchod@stavmix.sk, mobil: 0917615258

Juraj Rakovský, obchodný zástupca

Zodpovedá za: vyhľadávanie zákazníkov – či už realizačné firmy, alebo koncových zákazníkov, kontakt so zákazníkmi, vypracovávanie ponúk, technické poradenstvo, koordináciu pri riešení reklamácií, zabezpečenie materiálu na stavbu, celkovú starostlivosť o zákazníkov.

E-mail: strechy@stavmix.sk, mobil: 0908760621