Project Description

Komínový systém KOMBIGAS je kombináciou trojvrstvového komínového systému UNI Advanced a viacúčelových šácht využiteľných pre vedenie inštalácii. V jednej z nich je v systéme KOMBIGAS k dispozícii plastová rúra pre kondenzačný kotol a samozrejme prívod vzduchu do kotla.

Takéto riešenie je výhodné z dôvodu úspory miesta,

jedna tvárnica pre všetko podstatné, od jedného dodávateľa,

v prípade potreby, bez akýchkoľvek problémov rozšíriteľné,

bez problémov opraviteľné. Žiadne vysekávanie výfuku kotla zo steny!

 Jednoducho dostanete všetko technologické zo strechy do prízemia, alebo suterénu.

 Overené riešenia od overených dodávateľov. Schiedel.

Komínový systém KOMBIGAS je kombináciou trojvrstvového komínového systému UNI Advanced a viacúčelových šácht využiteľných pre vedenie inštalácii. V jednej z nich je v systéme KOMBIGAS k dispozícii plastová rúra pre kondenzačný kotol a samozrejme prívod vzduchu do kotla.

Vnútorná tenkostenná izostatická vložka s hrdlovým spojom slúži na bezpečný odvod spalín od spotrebičov na pevné, kvapalné alebo plynné palivá. Je určená pre pripojenie krbu, piecky, kachľovej pece.

Keďže sú ako vedenia spalín použité vysokokvalitné komponenty, nie je vlhká, kondenzačná, prevádzka absolútne žiadnym problémom. Kondenzačný kotol je bez problémov pripojitelný.

Plastová rúra pre kondenzačný kotol je schopná odvodu spalín aj v pretlaku, teda žiadny problém pre moderný kondenzačný kotol.